Opencart E-ticaret Sitesi

Opencart açık kaynak, geliştirilebilir bir eticaret altyapısıdır. Her e-ticaret geliştiricisi en başından başlayarak bir yazılım oluşturmak, buna yatırım yapmak, emek harcamak, hatalarını düzeltmeye çalışmak yerine hep birlikte ortak bir yazılım geliştirmişler ve ortaya bu muazzam çekirdek yapı çıkmıştır. Artık bundan sonra her geliştirici şirket bunun üzerinde kendi çalışmalarını yaparak hizmet verecek bir model oluşturabilir.

Bununla birlikte tüm Dünyada yüzlerce yazılımcı, kendi uzman oldukları alanda opencart eklentileri yazarak bu çekirdek yapıyı Dünya’nın en gelişmiş eticaret sistemi haline getirmişlerdir. Kargodan, ödemeye, kampanyadan seo ya kadar her alanda geliştirmeler yapmış ve opencart kullanıcıların hizmetine sunmuşlardır. Bu sayede opencart kullanıcısı ihtiyacı olan eklentiyi zaman kaybetmeden satın alıp hemen kullanmaya başlayabilir, ayrıca aynı eklenti yüzlerce hatta binlerce kişi tarafından alındığı için. 5.000$ lık eklenti 5$ gibi bir rakama satın alınabilecek kadar uygun fiyatlı olur.

Diğer taraftan tüm Dünyada işinin ehli kreatif tasarımcılar opencart temaları yapar ve tıpkı modüller gibi hemen satın alınıp kullanılabilecek durumdadırlar. Yapımı aylarca süren bu temalar 150-200TL gibi bir rakamla satın alınıp, aylarca da beklemeden hemen sahip olunabilir.

Bunların yanı sıra tüm opencart modülleri ve yanında şık bir teması ile opencart paketi satın almak en kestirme, en ekonomik ve stabil olanıdır. Güçlü ve sorunsuz çalışan opencart çekirdeği üzerine ihtiyaç olunan tüm modüller eklenerek oluşturulan opencart paketleri birkaç gün içerisinde yayına alınabilecek ölçüde hazır durumdadır. Daha önce testleri yapılmış, denenmiş ve birlikte hatasız çalışan farklı modüller ile bir opencart paketi her ölçekte eticaret sitesinin ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verecek durumdadır.